ملاتونین + ویتامین ب 6

ملاتونین + ویتامین ب 6

مشخصات دارویی

گروه درمانی نام ژنریک نام تجاری
Sleep improvement + Nutritional supplement
شکل دارویی دوز بسته بندی
Oral Drop 30 ml

ملاتونین + ویتامین ب 6


عمومی قطره ملاتونین + ویتامین ب 6 خوارزمی جهت تنظیم خواب و کمک به بهبود کیفیت خواب تهیه و تولید شده است.قطره ملاتونین خوارزمی به شما کمک می کند تا خوابتان تنظیم شود. عموما اختلالات خواب برای افرادی که سفرهای طولانی دارند و یا مشکلات دیگری نظیر افسردگی یا استرس و یا مصرف برخی از داروها به وجود می آید. ملاتونین نیز یک ماده طبیعی در بدن است که شب ها و به هنگام خواب در بدن ترشح می شود تا بدن را متوجه زمان خواب کند.

خواص قطره ملاتونین + ویتامین ب 6 خوارزمی :

کمک به تنظیم خواب
افزایش کیفیت خواب
ایجاد احساس آرامش برای کمک به خواب
رفع اختلالات بی خوابی ناشی از مسافرت های طولانی، یائسگی، افسردگی و …
دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی

افرادی که دارای اختلالات خواب هستند، ملاتونین در زمان مناسب ترشح نشده و دچار بی خوابی می شوند.قطره ملاتونین خوارزمی می تواند به این افراد کمک کند تا علاوه بر خواب به موقع از کیفیت خواب بهتری نیز بهره ببرند. ملاتونین هورمونی است که مغز شما در پاسخ به تاریکی تولید می کند. به زمان‌بندی ریتم‌های شبانه‌روزی (ساعت داخلی 24 ساعته) و خواب کمک می‌کند. قرار گرفتن در معرض نور در شب می تواند تولید ملاتونین را متوقف کند و فرد را دچار اختلالات خواب کند.

عوارض جانبی
مقدار و نحوه مصرف
هشدارها از مصرف همزمان این محصول با داروهای هورمونی، قرص‌های ضد بارداری، داروهای ضد افسردگی، ضد دیابتی، خواب آور و ضد انعقاد خون، قلبی – عروقی، سرکوب کننده سیستم ایمنی و نارسایی کبدی و کلیوی خودداری نمایید. در این خصوص با پزشک یا داروساز خود مشورت نمایید.
قطره م
کاتالوگ کاتالوگ ملاتونین + ویتامین ب 6
فهرست