سیلرکت (سیلدنافیل) قرص

سیلرکت (سیلدنافیل) قرص

مشخصات دارویی

گروه درمانی نام ژنریک نام تجاری
Urologic Drugs Sildenafil Silerect®
شکل دارویی دوز بسته بندی
Tablet 100 mg 4

سیلرکت (سیلدنافیل) قرص


عمومی این دارو برای بیماری فعلی شما تجویز شده است. لذا از مصرف آن در موارد مشابه و یا توصیه به دیگران خودداری نمایید. قبل از مصرف دارو موارد ذیل را به پزشک معالج و یا داروساز اطلاع رسانی نمایید : * وجود هر گونه حساسیت * بارداري و يا شيردهي * استفاده از سایر داروها * ابتلا به بیماری های دیگر
عوارض جانبی هر دارو به موازات اثرات مطلوب درمانی ممکن است باعث بروز بعضی عوارض ناخواسته نیز شود. اگر چه همه این عوارض در یک فرد دیده نمی شود اما در صورت بروز آن با پزشک یا داروساز خود مشورت نمائید: عوارضي كه در صورت وقوع بلافاصله نياز به توجه پزشك دارد: مشكلات بينايي مانند تاري ديد، تغيير قوه ادراك رنگها، حساسيت به نور، دوبيني، افزايش فشار داخلي ، قرمزي و سوزش و تورم چشم، كاهش بينايي ، گيجي ، عفونت مجاري ادراري ،التهاب مثانه ، مشاهده خون در ادرار ، مشكلات عروقي، خونريزي، نعوظ طولاني مدت و مداوم، تشنج عوارضي كه در صورت تداوم و يا بدتر شدن نياز به توجه پزشك دارد: اسهال، سوء هاضمه، تنگي نفس، خون دماغ، اریتِما، برافروخته شدن، سردرد، بي خوابي، درد عضلاني، احتقان بيني، تب، گاستريت، گزگز، سينوزيت، اضطراب. در صورت مصرف اتفاقي بيش از مقدار توصيه شده سريعأ به پزشك ويا مراكز درماني مراجعه نماييد.
مقدار و نحوه مصرف دارو به فاصله يك ساعت قبل از فعاليت جنسي مصرف شود. -شروع اثر دارو 30 دقيقه بعد از خوردن آن آغاز مي شود ( در صورت مصرف به هخمراه غذا شروع اثر ديرتر خواهد بود ) و تا 4 ساعت ادامه دارد و پس از 2ساعت عملكرد نعوظ كاهش مي يابد.
هشدارها اگر مدت زمان نعوظ طولاني شد 4 ساعت يا بيشتر فورا به پزشك مراجعه نماييد. •در صورت بروز كاهش بينايي فورا پزشك را مطلع نماييد.
کاتالوگ کاتالوگ سیلرکت (سیلدنافیل) قرص
فهرست