نگرش ما به صادرات این گونه است که بتوانیم با تولید محصولات دارویی با کیفیت و قیمت مناسب و توزیع آن به کشورهایی که به محصولات تولیدی ما نیاز دارند ، گامی در جهت بهبود سلامت جوامع بشری برداریم.

 

شرکت داروسازی خوارزمی با برخورداری از دانش، تجربه، اعتبار ملی، جایگاه ممتاز در برخی از محصولات مانند قطره و شربت در داخل کشور و داشتن برنامه کوتاه مدت و بلند مدت برای حضور درسایر کشورهای جهان واحد توسعه صادرات را ازسال 1392(2012)راه اندازی نمود.

شرکت داروسازی خوارزمی مدل های گوناگونی از همکاری با شرکت های بومی کشورها در نظر گرفته است ، که می توان به مدل های زیر اشاره نمود :

1-  اعطای نمایندگی به شرکت های واردکننده ، شرکت های پخش و داروخانه های زنجیره ای،

2- حضور در مناقصه های دولتی کشورهای متقاضی،

3- تولید مشترک با شرکت های خارجی در ایران به منظور صادرات،

4- تولید مشترک با شرکت های محلی در کشورهای هدف،

5-  خرید بخشی از سهام شرکت های محلی در کشورهای هدف.


 

این شرکت برای حضوری پایدار و بلند مدت در بازارهای هدف خود ، شرایط مطلوبی را برای نمایندگان منتخب خود در هر کشور ایجاد خواهد نمود تا هم نمایندگان از شراکت با خوارزمی راضی و خرسند باشند و هم مشتریان نمایندگان رضایت کافی داشته باشند. با برنامه های ترویجی و اطلاع رسانی های مناسب و شایسته سعی خواهیم نمود یار و همراه قابل اتکایی برای نمایندگان مان باشیم و تضمین کننده سلامت و بهبودی مشتریان نهایی خود که مشتریان نماینده گان ما هستند، باشیم.