بیزمکس

بیزمکس

در دست طراحی

Side Effects

- در صورت استفاده از دوز توصيه شده عوارض جانبي در دارو مشاهده نشده است مگر كساني كه نسبت به گياه هان و مواد جانبي بكار رفته در دارو حساسيت داشته باشند که امکان دارد باعث مشکلات تنفسی گردد.

Direction for use

مقدار مصرف را پزشك تجويز مي نمايد در صورتي كه پزشك تجويز ديگري ننمايد از مقدار دوز زير استفاده نماييد: براي كودكان بالاي 12 سال و بزرگسالان 4 بار در روز هر بار 10 ميلي ليتر( معادل 2 قاشق چای خوری)

Description

- بهتر است در ناراحتی های شدید دستگاه گوارش ( تنگی نفس )و یا سابقه آلرژی و حساسیت نسبت به گیاه آویشن و یا دیگر گیاهان بکار رفته در دارو از مصرف دارو خود داری گردد . - در افراد دارای ناراحتی های کبدی، انسداد مجاری صفراوی، التهاب مجاری صفراوی، انسداد روده و زخم معده هستید از مصرف دارو خوداری نمایید. - در خانمهای باردار و شیرده و کودکان زیر 12 سال منع مصرف دارد. - بهتر است در بیماران دیابتی به علت داشتن سوربیتول و عسل زیر نظر پزشک و با احتیاط مصرف گردد . - در آسیبهای شدید پوستی و یا بیماریهای حاد پوستی و تب شدید ،بیماری های حاد عفونی و ناراحتی های شدید قلبی و فشار خون بالا زیر نظر پزشک استفاده گردد . - رسوبات داخل شربت دلیل بر تخریب دارو و یا عدم پاسخ فارماکولوژیک دارو نمی باشد . - این شربت دارای 3 درصد الکل می باشد که در صورت استفاده 5 میلی لیتر از دارو در هر بار مصرف تا حدود بین 15/0 گرم الکل وارد بدن می شود . که امکان دارد برای سلامتی بیماران کبدی و بیماران الکلی ، صرع، بیماران مغزی یا آسیب مغزی همینطور زنان باردار و کودکان ایجاد خطر نماید بنابر این توصیه می شود این بیماران دارو را زیر نظر پزشک مصرف نمایند . - دارو بعد از باز شدن به مدت یکماه قابل استفاده می باشد. - دور از دسترس اصفال نگه داشته شود.

در دست طراحی

در دست طراحی