برم هگزین

برم هگزین

- این دارو برای بیماری فعلی شما تجویز شده است، لذا از مصرف آن در موارد مشابه یا توصیه آن به دیگران خودداری نمایید. - اين دارو ممكن است باعث خواب آلودگي و سرگيجه شود، لذا در هنگام مصرف، از رانندگي و كار با وسايلي كه نياز به هوشياري كامل دارند، خودداري نماييد. - براي جلوگيري از بروز عوارض گوارشي، بهتر است دارو پس از غذا مصرف شود. - هنگام مصرف دارو، از مصرف نوشیدنی های حاوی الکل خودداری نمایید.

Side Effects

هر دارو به موازات اثرات مطلوب درمانی ممکن است باعث بروز بعضی عوارض ناخواسته نیز شود. اگر چه همه این عوارض در یک فرد دیده نمی شود اما در صورت بروز آن با پزشک یا داروساز مشورت نمایید. گيجي، سردرد، افزایش تعریق، راش پوستی، خواب آلودگي، خستگي و اختلالات گوارشي بيشترين عوارض مشاهده شده مي باشند.

Direction for use

مقدار مصرف دارو را پزشك تعيين مي كند ولي مقدار مصرف معمول اين دارو به شرح زير است: - كودكان 5-2 سال: 5/2 ميلي ليتر الگزير 3 بار در روز - کودکان 6-12 سال: 5 ميلي ليتر الگزير 3 بار در روز - بزرگسالان و كودكان بالاي 12 سال: 10 ميلي ليتر الگزير، 3 بار در روز - از دوز توصيه شده تجاوز نكنيد و مصرف طولاني مدت حتما با دستور پزشك انجام شود. - برای جلوگیری از بروز عوارض گوارشی، بهتر است دارو پس از غذا مصرف شود. - بهتر است الگزیر دارو، ابتدا با آب رقیق شده و سپس مصرف شود.

Description

از تنفس برم هگزين خودداري نمایید. اين عمل موجب سرفه و يا برونكواسپاسم در شرايط خاص مي شود. برم هگزین در افراد زیر با احتیاط مصرف شود: - در افراد با سابقه ی زخم های گوارشی - در بیماران مبتلا به آسم - در افراد مبتلا به اختلالات کبدی و کلیوی

در صورت مصرف آنتي بيوتيك ها، مترونیدازول، فورازولیدون و نیتروفورانتوئین.